Kam za sportem

Pustevny

Sedlo Pustevny je jedním z nejnavštěvovanějších míst moravskoslezských Beskyd. Je zde nejen krásný výhled do přírody, ale také architektonické památky, stavby významného architekta Dušana Jurkoviče.

V zimním období neváhejte vyzkoušet více než deset kilometrů sjezdových tratí lyžařského areálu Pustevny (620 -1095 m n. m.), kde si přijdou na své jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Pokud jste vášnivými běžkaři, kolem Pusteven je pro vás nachystáno více než 53 km běžeckých tratí.

V areálu se nachází půjčovna lyží a dětských skútrů, ski servis a občerstvení.

zobrazit mapu  

>

Rališka

Lyžařský areálu Rališka je prvním areálem ve Zlínském kraji, kde vyjela sedačková lanovka. Když s ní vyjedete nahoru, otevře se před vámi krásný výhled na Beskydy a je jen na vás, zdali si na cestu dolů zvolíte prudký, nebo mírnější svah, který mají v oblibě zejména snowboardisté.

zobrazit mapu 

Ski areal Bílá

Lyžování na 9 sjezdovkách o celkové délce 5,49 metrů na vás čeká ve Ski areálu Bílá, kde najdete perfektně udržovanou závodní sjezdovku, ale také svah pro začátečníky.Pokud jste dobrodružní snowboardisté, nevynechejte návštěvu Snowparku. I milovníci běžkování si přijdou na své, na 79 kilometrech běžeckých tratí.

V aquaparku si zařádí jak děti, tak dospělí

Až budou vaše děti znavené z vysokohorského vzduchu, vydejte se do akvaparku ve Frenštátu pod Radhoštěm, kde se vaše ratolesti vyřádí na skluzavce, toboganu, šplhací síti s ostrůvkem a dalších atrakcích.

Vy si zatím můžete dosyta zaplavat, nebo si užít masážních trysek a podvodní masážní hlavice.

zobrazit mapu   

Přehrada Horní Bečva

Vydejte se na výlet na přehradu Horní Bečva, která je v provozu již od roku 1947. Na přehradě je nejen krásné koupaní, ale můžete také vyzkoušet nejrůznější vodní sporty a dodat své dovolené pořádný adrenalin.

zobrazit mapu   

Cyklostezka Rožnovská Bečva

Rožnovská Bečva je součástí cyklostezky Bečva dlouhé 152,6 km, vedoucí skrz historická města se zajímavými kulturními i přírodními památky, muzei, hrady i zámky. Cyklostezka téměř po celé své trasy vede mimo silnice, takže se můžete vydat jak na kole, pěšky, či třeba na kolečkových bruslích.

Copyright © 2018 Chata pod Pustevnami | Tvorba webu:

Plná verze