OSLAVTE TO S NÁMI

Potřebujete zorganizovat oslavu narozenin, významného výročí nebo životního jubilea? Nebo chcete uspořádat firemní akci či teambuilding na horách? Případně se chystáte užít si Vánoce a Nový rok uprostřed panenské přírody? Nechte všechno zařizování na nás – vše za vás obstaráme a po celou dobu vám budeme k ruce, aby vám nic nechybělo.

Ubytujeme vás v poctivých horských chatách vyrobených ze dřeva a kamene. A pokud vás bude více, můžete si zarezervovat obě naše chaty – jsou totiž jen jednu parcelu od sebe (2 minuty pěšky), proto si vždy budete na blízku. Chata Pod Pustevnami má kapacitu 10 lidí, chata West Spazio pak 8 osob.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Výborný catering
  • Lahodné pivo z místního pivovaru (cena na vyžádání)
  • Kvalitní víno
  • Čerstvé ryby
  • Maso z místního řeznictví Dobeš

Jsme velmi flexibilní a dokážeme pro vás zorganizovat prakticky jakoukoliv oslavu podle vašich představ – vše je o domluvě.

*Cena za akci na vyžádání.

 Životní výročí a jubilea

Chata pod Pustevnami je skvělé místo pro oslavu sňatku, narozenin, zásnub a dalších výročí a úspěchů. Vše za vás zařídíme a vy si tak můžete jen užívat šťastných momentů.

Oslavu můžete strávit aktivně, výletem po malebné přírodě Beskyd, nebo sportovní aktivitou dle vašeho gusta a pak si odpočinout ve vířivce, bazénu či v sauně.

Odreagujte se ve venkovní kuchyni při grilování masa či čerstvých ryb, které vám rádi zajistíme, stejně tak jako sud piva či kvalitní víno.

Firemní akce

Připravte pro své obchodní partnery či zaměstnance zážitek, který utuží vztahy a bude se na něj dlouho vzpomínat. Uspořádáme pro vás firemní večírek či teambuilding dle vašich představ.

U chaty se nachází také bazén, vířivka, sauna a venkovní kuchyně, kde si večer můžete grilovat čerstvé maso a ryby, které vám na vaše přání zajistíme, stejně tak jako sud piva či kvalitní víno.

Vánoce a Nový rok

Přemýšlíte, kde oslavit Vánoce či Silvestra? Beskydy jsou trefou do černého! V krásné přírodě si můžete užít lyžování v blízkých lyžařských areálech, nebo se vydat na výlet na Radhošť či na Pustevny.

Vánoční pobyty na naší chatě mají vždy magickou atmosféru – celá chata je totiž vyzdobena vánočními dekoracemi a nechybí ani krásně nazdobený vánoční stromeček, u kterého si můžete se svými blízkými rozdat dárky.

Copyright © 2018 Chata pod Pustevnami | Tvorba webu:

Plná verze