Slavte u nás

Slavte u nás

Dovolená s rodinou i s partou přátel

Chata pod Pustavnami je díky svému vybavení vhodná jak pro rodinné oslavy, tak pro nejrůznější firemní akce, silvestrovské oslavy a oslavy důležitých jubileí, narozenin či třeba rozluček se svobodou.

Originální rozlučka se svobodou v Beskydech

Oslavte poslední okamžiky svobody v krásném prostředí Beskyd. Čeká na vás celá řada kulturního vyžití, od nejrůznějších výletů a sportovních aktivit v okolí vesnice Prostřední Bečva, tak zábava v prostorách chaty.

Můžete uspořádat turnaj v kulečníku, natočit si pivo v soukromém výčepu, nebo strávit příjemný horký večer grilováním ve venkovní kuchyni. Maso a čerstvé ryby, jako jsou kapři, jeseteři či pstruzi, pro vás rádi obstaráme.

Připravte nezapomenutelnou rozlučku

Atmosféru přepychu dokresluje terasa s vířivkou, sauna, venkovní bazén a spousta prostoru, ve kterém můžete oslavovat. Do nadstandardně vybavené chaty se vejde až 12 osob.

Firemní akce, na kterou jen tak někdo nezapomene

Připravte pro své obchodní partnery či zaměstnance zážitek, který utuží vztahy a bude se na něj dlouho vzpomínat. Prostřední Bečva je skvělým startovním bodem pro výlety po horách, ale také pro nejrůznější sportovní aktivity, od klasických až po adrenalinové výzvy.

Ať už zvolíte letní pěší turistiku, nebo zimní lyžovačku, v chatě si navečer pořádně odpočinete a zabavíte se třeba hraním kulečníku či posezením u piva a vína.

U chaty se nachází také bazén, terasa s vířivkou a sauna a venkovní kuchyně, kde si večer můžete ugrilovat čerstvé maso a ryby, které vám na vaše přání zajistíme, stejně tak jako sud piva či kvalitní víno.

Zahalte práci do zábavy

Neformální prostředí Chaty pod Pustevnami zpevní vztahy s vašimi zaměstnanci či obchodními partnery a celkově přinese čerstvý vzduch do vaší firmy.

Ať už máte narozeniny nebo životní výročí, na tuto oslavu nezapomenete

Chata pod Pustevnami je skvělé místo pro oslavu sňatku, narozenin, zásnub a dalších výročí a úspěchů, které si zasluhují pořádnou oslavu.

Oslavu můžete strávit aktivně, výletem po malebné přírodě Beskyd, nebo sportovní aktivitou dle vašeho gusta a pak si odpočinout ve vířivce, bazénu či třeba v sauně.

Zábavu si můžete užít při kulečníku s pípou na dosah, nebo ve venkovní kuchyni při grilování masa či čerstvých ryb, které vám rádi zajistíme, stejně tak jako sud piva či kvalitní víno.

Oslavte to pořádně!

V Chatě pod Pustevnami dostane vaše oslava teprve ten správný říz. Užijte si krásné chvilky se svými přáteli či rodinou. Do chaty se vejde až 12 osob.

Konec roku je nejhezčí na horách

Přemýšlíte kde oslavit Silvestra? Beskydy jsou trefou do černého! V krásné přírodě si můžete užít lyžování v blízkých lyžařských areálech, nebo se vydat na výlet na Radhošť či na Pustevny.

A navečer můžete začít oslavu třeba turnajem v kulečníku, který se nachází ve společenské místnosti. Z privátní pípy si sami můžete natočit čerstvé pivo, na vaše přání zajistíme sud, víno, či třeba doutníky.

Konec roku s přáteli v přírodě

Užije si Silvestr mimo ruch města, v malebné přírodě v nadstandardně zařízené chatě, do které se vejde až 12 osob.

Po zimních radovánkách na vás čeká odpočinek

Vesnice Prostřední Bečva se nachází v blízkosti lyžařských areálů Pustevny, kde se na více než deseti kilometrech sjezdovek vyřádí jak děti, začátečníci, tak také schopní lyžaři. Blízkých lyžařských areálů je více, například menší Rališka či Bílý areál.

Díky desítkám kilometrů upravených tratí kolem Pusteven můžete uspořádat i celodenní výlety horskou přírodou a načerpat tak spoustu nové energie.

A co navečer?

V chatě si můžete po náročném dni odpočinout se skleničkou piva či vína v soukromém baru, na vaše přání zajistíme sud piva, či třeba kvalitní víno.

K dispozici je také zimní zahrada, prostorný obývák s televizí s DVD přehrávačem a příjemné zařízené pokoje, kde se vám bude královsky spát.

 

Užijte si rodinnou dovolenou v Beskydech

Chata pod Pustevnami je vhodná i pro rodinné dovolené s dětmi. Do chaty se vejdou až tři rodiny, proto můžete vyrazit s přáteli a užít si odpočinku ve větší skupině.

Pro děti je na zahradě nachystaná trampolína, ze které nebudou chtít slézt, bazén, ve kterém si mohou zahrát vodní válku a prostorná zahrada, na které se do sytosti vyběhají. Dospělí si mohou užít příjemné chvíle při kulečníku, posezení ve výčepu, nebo třeba relaxu ve vířivce či sauně.

Na letní večery pro vás můžeme nachystat maso na gril, čerstvé ryby či třeba sud piva a kvalitní víno. V zimních večerech se příjemně sedí jak v obývacím pokoji, tak v zimní zahradě.

Odpočívejte aktivně

Chata se nachází v obci Prostřední Bečva, která je skvělým místem pro pořádání nejrůznějších výletů do přírody, například na sedlo Pustevny či horu Radhošť, ale také pro cyklistické výlety a poznávání historických památek v okolí.

Copyright © 2018 Chata pod Pustevnami | Tvorba webu:

Plná verze